SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatni mecz

20 października 2026 | 17:30
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
logo_cairo3
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

29 października 2026 | 17:30
Hala Urania
4 listopada 2026 | 17:30
HWS Zawiercie
9 listopada 2026 | 00:00
Hala Urania
14 listopada 2026 | 00:00
Hala Energia
PozycjaDrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.BOGDANKA LUK Lublin620601501316.00001.1450
2.GKS Katowice3103076693.00001.1014
3.PGE Projekt Warszawa31031102853.00001.2000
4.PGE GiEK Skra Bełchatów31031100953.00001.0526
5.Energa Indykpol AZS311431601611.33330.9938
6.Aluron CMC Warta311341731700.75001.0176
7.Stilon Gorzów21032105991.50001.0606
8.Jastrzębie Barkom210321051021.50001.0294
9.NEONET Norwid211351711790.60000.9553
10.Ślepsk Malow Suwałki101231021050.66670.9714
11.CHKS Chełm10123991050.66670.9429
12.Asseco Resovia Rzeszów101231041120.66670.9286
13.Energa Trefl Gdańsk002161601750.16670.9143
14.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle002161601790.16670.8939
więcej

AKTUALNOŚCI

„Mieliśmy dobre przygotowania”

- Mieliśmy bardzo dobre przygotowania i kilka dni, żeby spokojnie potrenować oraz przemyśleć pewne rzeczy. To był dla nas ważny czas, dobrze przepracowaliśmy te dni i cieszę się, że ostatecznie przełożyło się to na dobry wynik. - stwierdził MVP wtorkowego starcia w Uranii, na antenie Radia UWM FM.

„Poprawiliśmy koncentrację”

- Wydaje mi się, że poprawiliśmy koncentracje. W Warszawie po dwóch dobrych setach nam uciekła, a tutaj od pierwszej do ostatniej piłki była na tym samym poziomie - powiedział Kuba Hawryluk na antenie Radia UWM FM.

Pierwsza galeria zdjęć z Uranii!

Dziękujemy wszystkim Kibicom, którzy licznie przybyli we wtorkowy wieczór do Uranii, aby wspierać Zieloną Armię w inauguracyjnym starciu w stolicy Warmii i Mazur! To zwycięstwo to również Wasza zasługa. Zobaczcie wyjątkową galerię zdjęć autorstwa Artura Kijewskiego.

Zwycięstwo na inaugurację w Uranii!

Siatkarze Energa Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie TauronLigi! Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Plińskiego, pokonali przed własną publicznością NEONET Norwid Częstochowa 3:0. Statuetkę MVP otrzymał xxx!